wz
.: Škoda Auto :.
 Hlavní stránka
 Aktuality
 Tuning
 Download
 Odkazy
 Kontakty
.: Modely :.
 Fabia
 Octavia
 Roomster
 Superb

.: Články :.
.: Reklama :.
Kvalitní a levná škoda octavia combi od Auto ESA.
Kolik stojí autofólie vám prozradí ceník fólií na auta

  > ceník a výbavy
  > barvy a potahy
  > technická data
  > fotogalerie
.: Motosport :.
 Zpravodajství
 Výsledky
 Kalendár
 Tým
 Fotogalerie
 Fabia WRC
.: Designové studie :.
 Yeti I
 Yeti II
 Roomster
 Tudor
 Fabia Paris
.: Škoda oficiálne :.
 Firma & logo
 Mladá Boleslav
 Objekty
 Zákaznické centrum
 Museum
 Prehled modelu
.: Škoda Superb :.
Vozem ŠkodaSuperb navazuje ŠkodaAuto na dnes již více než stoletou tradici a po mnoholeté prestávce se znovu vrací mezi výrobce vozu vyšších tríd. Jméno Superb nesly nejprestižnejší modely znacky již ve tricátých a ctyricátých letech minulého století, kdy byly tyto luxusní vozy celosvetove uznávány a velmi oblíbeny. Krome pripomenutí tradic vyjadruje název Superb také soucasnou úroveò a image znacky ŠkodaAuto a jejích modelu. Škoda, která byla dríve spojována predevším s výrobou cenove dostupných vozu, tak nyní ucinila další krok ke skutecne hodnotné znacce, která dokáže splnit vysoké nároky zákazníku i ve vyšších segmentech trhu.
Predstavení modelu ŠkodaSuperb je potvrzením a vyvrcholením zmen, kterými ŠkodaAuto v posledních letech prošla. Díky znacným investicím do nových modelu a také do image znacky dosahuje ŠkodaAuto dynamického vzrustu prodeje svých vozu, a to i pres celkovou stagnaci prodeje nových automobilu v celé Evrope.
ŠkodaSuperb je vozem s klasickou tríprostorovou karoserií, dlouhou 4803 mm, s typickým designem Škoda. Díky mimorádne velkému rozvoru náprav (2803 mm) poskytuje ŠkodaSuperb velkorysý vnitrní prostor nejen pro cestující na predních, ale zvlášte na zadních sedadlech. Nabídka komfortu a zejména prostoru na zadních sedadlech je v rámci vyšší strední trídy ojedinelá a snadno vyhoví požadavkum i velmi nárocných zákazníku.
Jako ostatní modely automobilu Škoda je také Superb nabízena ve trech základních stupních výbavy Classic, Comfort a Elegance, které je možno doplnit o další atraktivní prvky z nabídky mimorádných výbav.
K dispozici jsou tri benzinové motory 2.0 MPI (85 kW), 1.8 20V T (110 kW) a V6 2.8 30V (142 kW) a tri moderní dieselové motory se vstrikováním Pumpe-Düse 1.9 TDI (74 kW a 96 kW), V6 2.5 TDI (120 kW). Nejvýkonnejší benzinový i dieselový motor - šestiválce s usporádáním do V umožòující dosažení vynikajících jízdních výkonu.
Na automobilech ŠkodaSuperb je použita rada vyspelých technických rešení, jako napr. Bi-xenonové svetlomety, výsuvné ostrikovace svetlometu, velmi úcinný "Aerosterac", elektronicky rízený brzdový asistent nebo stabilizacní systém ESP nejnovejší generace. Dalším takovým prvkem je i automatická prevodovka "Tiptronic" s možností manuálního razení, klimatizace s prívody vzduchu i k zadním sedadlum a s chlazenými schránkami, elektrochromatické vnitrní zpetné zrcátko s automatickým clonením a mnoho dalších progresivních prvku.
Ve vozech ŠkodaSuperb jsou aplikována také originální rešení Škoda, která zvyšují uživatelský komfort vozu. Jedná se napríklad o úložný systém CargoFlex v zavazadlovém prostoru, schránku s velkým deštníkem v levých zadních dverích, sedadlo spolujezdce s výklopnou operou pro nohy cestujícího na zadním sedadle, osvetlení vnitrních klicek dverí a osvetlení nástupního prostoru ve vnejších zpetných zrcátkách.
Automobily ŠkodaSuperb disponují vysokou úrovní celkového zpracování a kvality. Proto na ne výrobce muže poskytnout záruku mobility, která platí po celou dobu životnosti vozu. Podmínkou pro každorocní prodloužení záruky mobility je absolvování predepsané servisní prohlídky v autorizovaném servisu obchodníka ŠkodaAuto.
C 2001 - 2009 ŠkodA AUTO | Powered by Aleš Vanek | všechna práva vyhrazena
ŠkodA AUTO